Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Citroën | SAXO

29 јун. 22:20 ,

Citroen Saxo 1.1 -01 Evtino Itno

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
22 дек. 10:35 , ,

Citroen Saxo 1.5 dizel vo odlicna sostojba

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
07 окт. 12:56 , ,

Citroen SAXO

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 17:16 ,

Citroen Saxo 1.5 D

570 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 23:30 ,

Citroen Saxo 1.1 -98

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток