Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Citroën | Visa

06 јул. 14:37 , ,

Citroen Visa

Година: 1982
Километража: 30 000 - 34 999
15 мај 14:30 , ,

Citroen Visa 1.1. RE -85

350 ЕУР

Година: 1985
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток