Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | XM

27 јан. 11:01 ,

Citroen XM

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 16:34 ,

Citroen XM 3.0 v6

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 11:01 ,

Citroen XM itno registriran do April pali vozi

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 12:28 ,

Citroen XM 2.0

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
26 ноем. 16:57 ,

Citroen XM -93

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 10:11 , ,

Citroen XM -99

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 13:36 ,

Citroen XM -93

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток