Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Citroën | Xantia | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 дек. 21:44 Автомобили , Струмица , Василево

Citroen Xantia 2.0 hdi

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
28 дек. 07:52 Автомобили , Струмица

Citroen Xantia dobro socuvana

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 23:36 Автомобили , Струмица

Citroen Xantia itno

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
25 мај 17:37 Автомобили , Струмица

Citroen Xantia

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
22 септ. 03:03 Автомобили , Струмица

Citroen Xantia -98 Donesena od Avstrija

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 20:04 Автомобили , Струмица , Василево

Citroen Xantia Full oprema -00

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
05 јан. 02:00 Автомобили , Струмица

Citroen Xantia 1.9 D -95

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток