Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Citroën | Xantia

31 мар. 11:40 ,

Citroen Xantia

700 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 14:30 , ,

Citroen Xantia

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 22:46 , ,

Citroen Xantia -98

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
24 авг. 11:29 , ,

Citroen Xantia -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
08 апр. 13:07 ,

CITROEN XANTIA DIZEL -95

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток