Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Citroën | Xantia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


13 авг. 20:48 ,

Citroen Xantia povolno

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
09 јул. 10:20 , ,

Citroen Xantia 2.0 16v atest plin itno

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
06 јул. 17:29 , ,

Citroen Xantia 1.8 benzin 1996 godina

400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
25 јун. 03:11 ,

Citroen

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
18 јун. 20:20 , ,

Citroen Xantia -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 16:43 , ,

Prodavam vozilo

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
19 фев. 16:22 ,

Citroen Xantia 2.0 16v benzin/plin ITNO

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
05 фев. 12:00 , ,

Citroen Xantia 2.0 HDI

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
27 јан. 21:18 , ,

Citroen Xantia 2.0 HDI

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
Кон почеток