Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | Xsara Picasso

23 окт. 19:02
Линк
, ,

Цитроен Ксара Пикасо

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 19:49 ,

Citron Xsara -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:44 ,

CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI 110KS

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 01:47 ,

Citroen Xsara Picasso

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
23 окт. 19:22 , ,

Citroen 2.0hdi cela god registriren klima raboti

980 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 19:02 , ,

Цитроен Ксара Пикасо

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 14:19 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI PRV VLASNIK TOP

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
23 окт. 10:59 ,

CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI 110KS

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 окт. 18:29 ,

Citroen Xsara Picasso

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
18 окт. 22:27 ,

Citroen Xsara Picasso

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 12:12 , ,

CITROEN PICASO 1.6 HDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 19:29 ,

Citroen Xsara Picasso - 07 god 1.6 HDI 81kw

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 окт. 14:08 , ,

Menuvam Citroen Xsara Picasso za mal avtomobil

200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 03:01 , ,

Se prodava

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
01 окт. 02:50 , ,

Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 00:40 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 2.0 HDI - 66KW

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 19:12 , ,

Citroen 2.0hdi cela god registriren klima raboti

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 00:16 ,

Prodavam Citroen Xsara Picasso

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
02 авг. 18:05 ,

Citroen Xsara Picasso -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
28 јун. 12:40 , ,

Se prodava

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 21:03 , ,

Citroen picaso 1.6 hdi

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 20:56 , ,

Citroen C4 Xsara Picasso 1.6 HDI 2004

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
02 јун. 13:43 , ,

Citroen Xsara Picasso -06

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
01 јун. 17:19 ,

Citroen Picaso

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
25 мај 01:18 , ,

Xsara Picasso Plin

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 20:54 ,

CITROEN XSARA PICASSO 2.0 HDI

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 21:25 , ,

Citroen Xsara Picasso

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 22:48 , ,

Citroen Xsara Picasso

2 200 МКД

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 14:18 , ,

Citroen Xsara Picasso

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
24 фев. 15:55 ,

Xsara Picasso

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
05 фев. 15:45 , ,

CITROEN XSARA PISASSO

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
17 јан. 14:51 , ,

Citroen Xsara Picasso

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 20:11 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6hdi -06

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
27 дек. 12:05 , ,

Citroen Xsara Picasso excluzive

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
25 ноем. 23:47 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6HDI

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
20 ноем. 08:24 ,

Citroen Xsara pikaso -02 2.0hdi

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 18:56 , ,

CITROEN XSARA PICASSO EXLUZIV KOZA TEMPOMAT K

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
25 окт. 23:36 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 TNG -06

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 23:05 ,

Citroen Xsara Picasso

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
18 септ. 20:45 ,

Citroen Xsara Picasso odlicno socuvano

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 09:08 , ,

Ksara Pikaso

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 септ. 12:16 , ,

Citroen Picasso

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
31 авг. 15:13 ,

CITROEN XSARA PICASSO 2.0 HDI

1 380 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 14:16 ,

Citroen Picasso

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 13:24 , ,

Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 авг. 10:44 , ,

Citroen Xsara Picasso 2.0 hdi

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 01:20 ,

Citroen Xsara Picasso

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 06:59 , ,

Citroen Xsara Picasso

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
15 јул. 19:12 , ,

Citroen Xsara Picasso

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999


Кон почеток