Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Citroën Xsara Picasso

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Citroën Xsara Picasso | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 18:49 ,

Citroen Xsara 2002

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:44 ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 110ks

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 00:47 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6 benzin i plin

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
26 ноем. 20:44
Линк
,

Xsara Picasso 1.6HDi 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
26 ноем. 13:19 , ,

Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI prv sopstvenik top

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
26 ноем. 09:59 ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 110ks

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 17:29 ,

Citroen Xsara Picasso

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 16:49 , ,

Citroen Xsara Picasso 2007

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 08:36
Линк
,

Citroen Xsara Picasso 1.6Hdi 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
18 окт. 21:59 ,

Citroen Xsara Picasso 2002 dizel

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 16:30 , ,

Citroen Xsara Picasso 2.0hdi 2007

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 13:16 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6

2 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
30 јул. 14:18 ,

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI 2004

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 12:59 , ,

Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI 90ks 2007 full oprema

2 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 17:00 , ,

Citroen Xsara Picasso 2008

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 јул. 07:33 ,

Citroën Xsara Picasso

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
07 јул. 19:39 , ,

Citroen Xsara Picasso 2.0 hdi 2000

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 03:50 , ,

Citroën Xsara Picasso 1.6 benzin i plin

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 19:43 , ,

Citroen Xsara Picasso

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
18 мар. 08:54 , ,

Citroen Xsara Picasso 2.0hdi dizel klima 2001

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 07:56 , ,

Xsara Picasso. 2.0hdi 2000 god klima koako novo full

1 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 15:48 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6i 2005g. Benzin/Plin

2 890 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
08 фев. 11:57 , ,

CITROEN XSARA PICASO 1.6 HDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 17:05 ,

Citroen Xsara Picasso 2.0Hdi

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
13 јан. 11:16 , ,

Citroen Xsara Picasso -06

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 09:49 , ,

Hitno se prodava

1 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 20:10 , ,

Citoen xsara picaso

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
03 ноем. 16:16 , ,

Xsara Picasso Plin

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 11:58 ,

Citroen Xsara Picasso - 07 god 1.6 HDI 81kw

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 окт. 18:45 , ,

Citroen Xsara Picasso

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
18 окт. 22:27 ,

Citroen Xsara Picasso

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 14:08 , ,

Menuvam Citroen Xsara Picasso za mal avtomobil

200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 03:01 , ,

Se prodava

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
01 окт. 02:50 , ,

Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 00:40 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 2.0 HDI - 66KW

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 19:12 , ,

Citroen 2.0hdi cela god registriren klima raboti

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 00:16 ,

Prodavam Citroen Xsara Picasso

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
02 авг. 18:05 ,

Citroen Xsara Picasso -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
28 јун. 12:40 , ,

Se prodava

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 21:03 , ,

Citroen picaso 1.6 hdi

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 20:56 , ,

Citroen C4 Xsara Picasso 1.6 HDI 2004

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
02 јун. 13:43 , ,

Citroen Xsara Picasso -06

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
01 јун. 17:19 ,

Citroen Picaso

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
13 мај 20:54 ,

CITROEN XSARA PICASSO 2.0 HDI

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 21:25 , ,

Citroen Xsara Picasso

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 22:48 , ,

Citroen Xsara Picasso

2 200 МКД

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 14:18 , ,

Citroen Xsara Picasso

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
24 фев. 15:55 ,

Xsara Picasso

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
05 фев. 15:45 , ,

CITROEN XSARA PISASSO

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Citroën Xsara Picasso | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации