Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Citroën | Xsara Picasso | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 18:48 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen Xsara Picasso excluzive

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
10 ноем. 14:42 Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen Xsara Picasso 1.8i benzin plin

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 13:19 Автомобили , Скопjе , Чаир

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI PRV VLASNIK TOP

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
25 окт. 23:36 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 TNG -06

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 20:19 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi 80Kw

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
13 септ. 09:08 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ksara Pikaso

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 септ. 12:16 Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen Picasso

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 13:24 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 авг. 10:44 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen Xsara Picasso 2.0 hdi

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 јул. 06:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen Xsara Picasso

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток