Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Citroën | Xsara Picasso | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Денес 10:59 Автомобили , Струмица

CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI 110KS

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 01:20 Автомобили , Струмица

Citroen Xsara Picasso

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 16:44 Автомобили , Струмица

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 15:00 Автомобили , Струмица

CITROEN XSARA PICASSO REGISTRIRANA DO 12 MESEC

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
30 мар. 16:23 Автомобили , Струмица

Citroen Xsara Picasso

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
19 мар. 13:35 Автомобили , Струмица

CITROEN XSARA PICASO 2.0HDI -00 EKSTRA

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
17 мар. 17:33 Автомобили , Струмица

Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 18:44 Автомобили , Струмица

Citroen Xsara Picasso -02

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
30 мај 02:58 Автомобили , Струмица

CITROEN PICASSO 2.0HDI FULL PERFEKTNA EVTINA-00

2 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток