Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | ZX

24 јун. 22:05 , ,

Citroen ZX 1.9D

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 00:17 ,

Avtomobil

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 16:50 ,

Avtomobil

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 14:24 , ,

Citroen ZX

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
26 фев. 15:44 , ,

Citroen ZX

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
03 фев. 18:59 , ,

Citroen ZX plin i benzin

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 10:39 ,

Citroen ZX

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 12:08 , ,

Citroen ZX

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 11:13 ,

Citroen ZX registriran so puknata bregasta

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 17:59 , ,

Citroen ZX

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 13:22 , ,

Citroen ZX aura 1.8 8v

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
26 јун. 12:05 Претпријатие , ,

CITROEN ZX PLIN A TEST REG CELA GODINA ZAMENA

850 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 09:48 , ,

Citroen ZX Furio 1.8i povolno

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
30 мај 16:57 ,

Citroen ZX 1.8i Furio LPG PRV SOPSTVENIK

1 199 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 20:01 , ,

Citroen ZX

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
05 јан. 15:42 ,

Citroen ZX vo vozna sostojba

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
04 јан. 12:44 , ,

Citoen ZX

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
28 дек. 14:30 , ,

Citroen ZX

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 09:39 ,

CITROEN ZX

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
16 окт. 01:24 , ,

CITROEN ZX DIZEL I BENZINEC GARAZH REG PRV SOP

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
15 окт. 02:38 , ,

CITROEN ZX SO ODLICEN MOTOR

765 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 10:59 ,

Citroen ZX 1.9 dizel

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
02 септ. 14:28 Претпријатие , ,

CITROEN ZX1.4i -96SERVO NOVI GUMI PLIN ATEST REGIS

888 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 12:39 , ,

Citroen ZX Aura 1.8i

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 08:13 , ,

Citroen ZX 1.8i

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 23:10 , ,

CITROEN ZX 1.9 TD

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
30 мар. 14:32 ,

Citroen ZX

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 18:55 ,

Citroen ZX ITNO

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 14:07 , ,

Citroen ZX

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
10 мар. 17:53 , ,

Citroen ZX vo odlicna sostojba

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
10 ноем. 11:21 Претпријатие , ,

CITROEN ZX -95 REG DO JULI -17 ATEST PLIN

888 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 18:37 , ,

Citroen ZX -93

850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 13:28 , ,

Citroën ZX 1.8 furio -95

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
28 септ. 20:07 , ,

Citroen ZX 14 i -93

850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 12:19 , ,

Citroen ZX -95

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
16 авг. 22:51 , ,

Citroen ZX Break -95

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
31 јул. 19:31 , ,

Citroen ZX Furio -96

24 000 МКД

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
26 јул. 17:19 , ,

Citroen ZX -95

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
19 јул. 23:59 , ,

Citroen ZX -96

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 14:56 , ,

Citroen ZX 1.9 -93

Година: 1993
Километража: 120 000 - 129 999
24 апр. 11:47 , ,

Citroen ZX 1.9 Dizel pali vozi -92

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 20:03 , ,

Citroen ZX -96

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
13 мар. 22:19 , ,

Citroen ZX 1.4i -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 21:44 ,

Citroen ZX 1.4i -94

950 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
29 фев. 07:49 ,

Citroen ZX -93

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 13:33 ,

CITROEN ZX 1.9D -93

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток