Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Citroën | ZX

18 септ. 10:59 ,

Citroen ZX 1.9 dizel

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток