Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën | Битола

Berlingo , 7
BX , 1
C1 , 3
C3 , 15
C4 , 14
C5 , 10
GSA , 1
Jumper , 1
SAXO , 5
Xantia , 3
Xsara , 7

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


05 мај 14:14 Претпријатие ,

CITROEN C4 1.6 HDI ***80KW-109KS*** EURO 4***

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
05 мај 09:43 Претпријатие ,

CITROEN C5 2.0HDI EXCLUSIVE MODEL 2009

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 09:42 Претпријатие ,

CITROEN C4 1.6HDI 90KS EXCLUSIVE MODEL -09

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 17:44 ,

CITROEN XSARA 2.0 TDI 90 KS

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 20:41 ,

Citroen C3 1.4 HDI 2007 top sostojba

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
25 апр. 13:59 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6i 2005 benzin plin

2 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
23 апр. 19:56 Претпријатие ,

Citroen C1 1.0i 2006

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 11:03 ,

Citroen C4 Pikasso 2004

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 13:03 ,

CITROEN C3 1.4 DIZEL 2005G 50KW KLIMATRONIK UVOZ ��������

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
04 апр. 20:39 ,

Citroen c4 2006 1.6 hdi 80kw/109ps dizel

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 20:55 ,

Citroen C3 1.4 hdi 2007

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
04 мар. 14:25 ,

Citroen Jumper -16

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 15:48 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6i 2005g. Benzin/Plin

2 890 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 јан. 17:38 ,

Citroen C3

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
21 окт. 21:57 ,

Se prodava Citroen Xsara 2.0 HDI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 09:58 ,

Citroen C4 1.6 hdi

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
09 септ. 19:41 ,

CITROËN SAXO 1.6 VTS 16V 180KS TUNING-98

3 790 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 50 000 - 54 999
01 септ. 15:44 ,

Se prodava citroen xsara x 1.9D

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 18:10 ,

Citroen C5

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
27 јул. 18:22 ,

prodavam

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 18:07 ,

продавам ц4

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 11:16 ,

Citroen Xsara 2.0 HDI-01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 18:19 ,

Citroen C3

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
05 окт. 12:02 Претпријатие ,

CITROEN C4 2.0 HDI -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 17:24 ,

Citroen C5 2.0 HDI

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 19:21 ,

Citroen BX19 RD ispraven tehnicki vozna sostojba

500 ЕУР

Година: 1988
Километража: 170 000 - 179 999
12 јул. 15:00 ,

Citroen C5

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 17:41 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.1i -07 REDIZAJN

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
05 мар. 17:59 ,

Citroen C3

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 21:37 ,

Citroen C4

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
01 дек. 20:39 ,

Pick up Citroen Berlingo

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
26 авг. 15:20 ,

Citroen Berlingo -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 13:14 ,

Citroen C4 -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 35 000 - 39 999
18 авг. 20:56 ,

Citroen Xsara Picasso

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
17 авг. 00:24 ,

Citroen C3 pluriel avtomatik

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 80 000 - 84 999
14 авг. 01:50 ,

Citroen C3 -14

6 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
13 авг. 19:08 ,

Citroen C4 perfektna sostojba

7 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
08 авг. 14:48 ,

Citroen GS od -75 1.3 CLUB

350 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 110 000 - 119 999
10 мај 21:45 ,

CITROEN SAXO 1.4 VTS

111 111 МКД

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
09 мај 11:11 ,

CITROEN C3 1.3

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 08:19 ,

Citroen Oltena 12 TRS cena po dogovor

Година: 1995
Километража: 55 000 - 59 999
27 мар. 11:24 ,

Citroen Xsara Pisasso

2 650 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 17:50 ,

Citroen C5 2.0HDI Extra sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 09:52 ,

Citroen C5 2.0 hdi 2001 extra

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
16 јан. 12:42 ,

Citroen Xantia 2.0i.

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 90 000 - 94 999
12 јан. 14:31 ,

Citroen Xantia

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 90 000 - 94 999
15 окт. 19:20 Претпријатие ,

CITROEN C3 PLURIEL MOZE ZAMENA

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
07 авг. 11:06 ,

Citroen Berlingo 2.0 HDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 20:18 ,

CITOREN C5 EXCLUSIVE AUTOMATIC MOZE I ZAMENA

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации