Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën | Кочани

Berlingo , 3
C3 , 14
C4 , 9
C5 , 3
C-Crosser , 2
DS , 2
Nemo , 4
SAXO , 1
Xsara , 4
ZX , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 19:08 Претпријатие ,

CITROEN C4 1.6HDI 110KS_EXCLUSIVE_07

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев. 15:34 Претпријатие ,

Citroen C4 Picasso SPACETOURER 1.6HDI 120HP

10 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
18 фев. 13:10 Претпријатие ,

Citroen C4 1.6HDI 115HP BUSINESS

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 03:13 ,

c crosser 2.2hdi 2007 god

7 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 14:53 Претпријатие ,

Citroen Nemo 1.3HDI 75HP ECO

5 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
03 фев. 13:52 Претпријатие ,

Citroen C4 1.6HDI 90HP CONFORT

7 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
02 фев. 12:19 ,

Citroen Nemo patnicko vozilo

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 14:04 Претпријатие ,

Citroen C4 1.6HDI 100HP MILLENIUM BUSINESS

10 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
14 јан. 10:44 Претпријатие ,

Citroen C4 1.6HDI 92HP

7 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
23 дек. 13:03 Претпријатие ,

DS 5 1.6HDI 120HP BUSINESS

12 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
22 дек. 15:03 Претпријатие ,

Citroen C4 AIRCROSS EXCLUSIVE 1.6HDI 115HP

12 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
21 дек. 21:02 ,

Dzip Citroen C-Crosser

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
16 дек. 17:43 Претпријатие ,

Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP BUSINESS

7 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 14:10 Претпријатие ,

Citroen C4 MILLENIUM 1.6HDI 100HP

10 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
03 дек. 14:10 Претпријатие ,

Citroen C3 PICASSO 1.6HDI 90HP BUSINESS

7 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
29 ноем. 20:48 ,

Citroen C5 2.0 HDI

1 900 МКД

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 22:27 ,

Citroen Xsara Picasso

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 09:40 Претпријатие ,

Citroen C4 1.6HDI 100HP

9 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
09 септ. 14:45 Претпријатие ,

Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP

7 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
03 септ. 09:38 Претпријатие ,

DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE LINE BlueHDI

30 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 5 000 - 9 999
06 јул. 13:07 Претпријатие ,

DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE LINE BlueHDI

30 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
24 фев. 15:55 ,

Xsara Picasso

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
09 септ. 14:26 ,

Citroen C3 1.4hdi -03

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
01 септ. 16:17 ,

Citroen C3 1.4hdi -03

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
25 авг. 22:14 ,

Citroen C3 -03 55kw

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 17:58 ,

Citroen C3 1.4hdi

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг. 14:28 ,

Citeoen C3 1.4hdi

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул. 09:56 ,

Citroen C4 Extra zacuvan

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
17 јул. 19:02 ,

CITROEN C3 1.4 HDI

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
04 јул. 00:42 ,

Citroen C3

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
03 јул. 17:57 ,

Citroen C5 -03

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 22:18 ,

Citroen C5 Odlicen avtomobil prv gazda MK tablici

6 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
15 окт. 00:44 ,

Citroen Saxo

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
10 јун. 21:34 ,

Citroen C3

1 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
28 јан. 23:31 ,

Citroen Xsara Picasso

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 12:58 ,

CITROEN XSARA 1.9d

1 890 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
02 ноем. 16:34 ,

CITROEN XSARA 1.9 D

1 890 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 15:45 ,

Citoren Berlingo 1.4 -00

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 10:23 ,

Citroen Berlingo -96

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
18 дек. 14:26 ,

Citroen Nemo -08 povolno

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 11:56 ,

Citroen C3 1.4 HDI -07

3 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
10 септ. 03:02 ,

CITROEN ZX 1.8 BENZIN PLIN -96

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
26 авг. 02:34 ,

Citroen Berlingo 2.0 Hdi -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
06 јул. 18:27 ,

CITROEN NEMO -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 08:07 ,

Citroen Xsara 1,9DT -99

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
05 апр. 13:13 ,

Citroen C3 1.4 HDI -08

3 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
05 мар. 18:40 ,

CITROEN XSARA 1.9 TD -98 Exclusive

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток