Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën | Скопjе

AX , 3
Berlingo , 13
C1 , 5
C2 , 5
C3 , 24
C4 , 33
C5 , 7
C6 , 1
C8 , 1
C-Crosser , 1
DS4 , 1
DS5 , 1
Jumper , 1
Jumpy , 1
Nemo , 1
SAXO , 21
Xantia , 6
Xsara , 6
ZX , 14

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 мар. 22:27 Претпријатие , ,

Citroen Grand C4 Picasso

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 18:01 , ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 18:08 , ,

Citroen C Crosser 2.2

8 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 17:43 , ,

Citroen c4 grand pikaso

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 16:17 , ,

C4 Picasso

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 12:54 , ,

Citroën C3 1.1 2007 god.

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 фев. 12:47 Претпријатие , ,

CITROEN SAXO 1.5 D REGISTRIRANO SO NOVI GUMI

990 ЕУР

Година: 1998
Километража: 80 000 - 84 999
01 фев. 11:50 , ,

Citroen C3 1.4 HDI neuvezuvan

3 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
11 јан. 13:15 , ,

Citroen Berlingo 1.6 Hdi -12 Euro 5

4 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 11:19 , ,

CITROEN C5 EXCLUSIVE UNIKATNA KOLA

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 12:24 , ,

Citroen C4 1.6 HDI -14

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 07:47 Претпријатие , ,

CITROEN XSARA 1.9 DIESEL FULL OPREMA ODLICNA

770 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 13:09 , ,

Citroen SAXO 1.1benzin

570 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
31 авг. 12:09 Претпријатие , ,

CITROEN SAXO 1.1 REGISTRIRANO DO MAJ 2021

880 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 16:14 , ,

CITROEN DS 5 2.0 HDI -13 NEUVEZENA

16 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
06 јул. 17:29 , ,

Citroen Xantia 1.8 benzin 1996 godina

400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
19 јун. 21:03 , ,

Citroen picaso 1.6 hdi

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 јун. 02:43 , ,

Prodavam Citroen Saxo

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 14:30 , ,

Citroen Berlingo

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
03 фев. 18:59 , ,

Citroen ZX plin i benzin

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 02:21 , ,

CITROEN C3 -18 28000 km Full Option

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
21 ноем. 09:03 , ,

Citroen C3

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 10 000 - 14 999
05 ноем. 17:36 , ,

Citroen C4

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
05 ноем. 13:57 , ,

Citroen C3 -18

7 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 5 000 - 9 999
31 окт. 22:21 , ,

Citroen Berlingo

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
20 окт. 12:47 , ,

Citroen Berlingo 1.6 80kw

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 12:28 , ,

Citroen C4 Grand Picaso

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 12:49 , ,

Citroen C-4

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
04 окт. 10:39 , ,

Citroen C4 Picasso 2.0 HDI -08 7sedista mozezamena

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 11:01 Претпријатие , ,

CITROEN Xsara 1.4i /PLIN DIZNA OKRUGLA BOCA/REGIST

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 09:08 , ,

Ksara Pikaso

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг. 17:22 , ,

Citroen C5

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 5 000 - 9 999
20 авг. 16:49 , ,

Citroeb

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 20:53 , ,

Citeoen Saxo 1.5 Diesel

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев. 21:16 , ,

Citroen C3

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 09:06 , ,

Citroen Saxo 1.5 d

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
02 фев. 23:52 , ,

Cotroen C1

3 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
02 фев. 23:40 , ,

Citroen C1

3 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 65 000 - 69 999
01 фев. 15:30 , ,

Citroen Nemo 1.3JTD

6 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 50 000 - 54 999
20 јан. 23:14 , ,

CITRIEN C1

3 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
04 јан. 18:10 , ,

Citreon Berlingo itno

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
18 дек. 15:12 , ,

Citroen C5

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 5 000 - 9 999
26 ноем. 09:41 , ,

Citroen AX

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
19 септ. 18:23 , ,

Citroen Saxo

1 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации