Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën | Скопjе

Berlingo , 23
BX , 1
C1 , 2
C2 , 10
C3 , 37
C4 , 23
C5 , 13
C8 , 1
C-Elysée , 1
DS , 1
DS3 , 1
Jumper , 1
Jumpy , 3
Nemo , 1
SAXO , 7
Xantia , 4
Xsara , 10

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 мај 21:13 Претпријатие , ,

Se prodava citroen jampy 2007 god full oprema

5 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
09 мај 21:08 Претпријатие , ,

Citroen C4 1.6 2006

1 799 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 12:24 , ,

Citoren C-Elysee 2015

6 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
28 апр. 03:31 , ,

Citroen C4 1.6HDI 66kw 90ks

2 749 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 20:11 Претпријатие , ,

Citroen C5 2.0 hdi 140ks avtomatic excluzive

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 11:36 Претпријатие , ,

CITROEN C3 1.6HDI KLIMATRONIK-09

2 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
11 апр. 02:04 , ,

Se prodava Citroen C2

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
09 апр. 09:54 Претпријатие , ,

CITROEN C5 2.0 HDI CH

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 18:50 Претпријатие , ,

CITROEN BERLINGO 1.6HDI MULTISPACE-10

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 09:06 Претпријатие , ,

CITROEN C4 1.4 benzin 2012 godina

5 590 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 02:41 , ,

Citroen c4 1.6 80kw

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 16:18 , ,

Citroen C2 VTR Automatic

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 18:12 , ,

Citroen C4 ne uvezuvan 2008

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
15 мар. 13:09 Претпријатие , ,

Citroen C3 Picasso 1.4 90.000km! Kako nova!!!

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
05 мар. 06:42 , ,

Citeoen C4 Grand Picasso

4 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 мар. 16:21 , ,

Citroen C4 VTR

36 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
08 фев. 11:57 , ,

CITROEN XSARA PICASO 1.6 HDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 15:51 , ,

Citroen Xsara Taxi

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
19 ноем. 21:00 , ,

Продавам Citroen C1

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
12 ноем. 12:12 , ,

Citroen C3 1.4 HDi

27 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 окт. 14:14 , ,

CITROEN C5 -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 14:55 , ,

Citroen C3 1.4 hdi so mnogu oprema -05

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
12 окт. 10:25 Претпријатие , ,

Citroen Berlingo -15 rent a car

47 ЕУР / дневно

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
05 окт. 12:15 , ,

CITROEN C3 PICASSO

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
04 окт. 14:17 , ,

Citroen C4

2 590 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
01 окт. 14:08 , ,

Menuvam Citroen Xsara Picasso za mal avtomobil

200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 12:44 , ,

Citroen C3 -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
23 авг. 21:10 , ,

Citroen Jumper -11 bg tablici

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
16 авг. 14:28 , ,

Prodavam Citroen C2

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
06 авг. 11:57 , ,

Citroen C4 Picasso -08 servisirano i registrirano

4 449 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
10 јун. 10:38 , ,

Citroen Jumpy -13

6 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 5 000 - 9 999
07 јун. 03:46 , ,

Citroen berlingo 1.9 dizel so ful oprema klima

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 10:32 , ,

Citroen Xsara -04 1.4 PLIN BEN NEUVEZEN

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 03:23 , ,

Citroen Berlingo 1.9 prv gazda 2006g.ful oprema

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
11 мај 21:25 , ,

Citroen Xsara Picasso

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 17:04 , ,

Citroen c3

9 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 19:14 , ,

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI -09

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 09:19 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.4 75ks plin Panorama EcoEnergy

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
07 фев. 08:19 , ,

Citroen C4 1.6 HDI -07

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
04 јан. 14:36 , ,

Citroën C4 Picasso 1.6 HDI

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 01:41 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.4 2010 god - plin NE E UVOZ

5 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
05 дек. 15:36 , ,

Citroen C4

6 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
05 ноем. 16:38 , ,

CITROEN C5 2.0 HDI 136 ks KARAVAN -08

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 окт. 20:45 , ,

Citroen C4 1.4

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
11 септ. 17:29 , ,

CITROEN C4 2.0

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации