Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Dacia

09 авг. 16:00 , ,

Dacia Duster -15

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
09 авг. 11:26 , ,

Продавам Дачија Соленца

1 950 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
05 авг. 19:58 Претпријатие , ,

DACIA SANDERO 1.2 16V NEUVEZUVANA

3 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
02 авг. 10:46 ,

Dacija Sandero 1.2 75ks Swiss Staklo 2014 Novo

4 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
29 јул. 10:33 , ,

DACIA LOGAN 1.5 DCI RENAULT -07

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 19:46 , ,

Dacia stepway 1.6 prv sopstveni

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
17 јул. 11:47 Претпријатие , ,

DACIA DUSTER 1.5 DCI -13 EU 5 AUTO ZVEKI

6 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
13 јул. 19:50 , ,

DACIJA LOGAN 1.4i FULL OPREMA od MK

1 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 00:35 , ,

Se itno prodava Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
02 јул. 09:51 , ,

Dacia Logan atest plin

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
13 јун. 02:58 , ,

Se itno prodava Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
11 јун. 08:56 , ,

Dacia Logan 1.4 plin atest

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
10 јун. 02:49 , ,

Se itno prodava dacia duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
30 мај 21:50 ,

Dacia dr

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 70 000 - 74 999
30 мај 19:18 , ,

Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
01 јун. 06:23 , ,

Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
28 мај 20:04 , ,

Dania Solenza

900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
15 мај 16:02 , ,

Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
23 апр. 00:01 , ,

Dacia Logan 1.4 Benzin

1 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 20:40 , ,

Dacia Duster prv gazda -19

11 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
08 апр. 11:14 ,

DACIA LOGAN

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
08 мар. 11:55 , ,

Dacia -08

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
05 мар. 15:55 , ,

Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
19 фев. 11:22 ,

Dacia Logan -04

500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
17 фев. 18:29 ,

Dacia Logan -04

500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
15 фев. 20:03 , ,

Dacia Logan -05 super sostojba

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 03:32 , ,

Dacia Logan 1.5 DCI

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
27 јан. 13:01 , ,

Dacia Logan 1.4 benzin / plin

1 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 15:38 , ,

Dacia Sandero -15 NEUVEZENO

4 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999
21 јан. 14:08 , ,

Dacia super nova -02

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
11 јан. 20:34 , ,

Dacia Duster 4x4

7 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
24 ноем. 19:33 ,

Dacia vo odlicna sostojba

20 000 МКД

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
22 ноем. 22:26 , ,

Dacia Solenca

1 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
21 ноем. 16:48 , ,

Dacia Logan prv sopstvenik socuvan

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
18 ноем. 10:35 , ,

Dacia Logan 1.4 Benzin Plin

1 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
22 окт. 04:08 ,

Dacia Logan

1 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
18 окт. 16:21 , ,

Dacia

500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
16 окт. 12:26 , ,

Dacia Logan 1.4 63000km realni

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 60 000 - 64 999
14 окт. 17:04 ,

Dacia Solenza 1.4 Plin so A-Test -03

1 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 15:48 , ,

Dacia Solenca

1 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
31 авг. 16:13 ,

Dacia Solenza 1.4 benzin/plin -04

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
19 авг. 22:58 , ,

DACIA SANDERO

8 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
03 авг. 21:18 , ,

DACIA SANDERO 1.5 DCI

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
15 јул. 16:04 , ,

Dacia nova so ates plin

350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
04 јул. 00:54 , ,

NEW DACIA STEP WAY 1.0Benzine Automatik 26-11-2017

5 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 25 000 - 29 999
10 јун. 00:39 , ,

Dacia Logan

Година: 2006
Километража: > 500 000
25 мај 01:17 , ,

Dacia Nova -00

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
16 мај 22:26 , ,

Dacia Logan dci Ambiance -10

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
15 апр. 11:49 ,

Dacia Logan

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
03 апр. 23:15 , ,

Dacia Logan

Година: 2006
Километража: > 500 000
Кон почеток