Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Dacia | Друг модел

09 авг. 11:26 , ,

Продавам Дачија Соленца

1 950 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
30 мај 21:50 ,

Dacia dr

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 70 000 - 74 999
28 мај 20:04 , ,

Dania Solenza

900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
21 јан. 14:08 , ,

Dacia super nova -02

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
24 ноем. 19:33 ,

Dacia vo odlicna sostojba

20 000 МКД

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
22 ноем. 22:26 , ,

Dacia Solenca

1 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
18 окт. 16:21 , ,

Dacia

500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
14 окт. 17:04 ,

Dacia Solenza 1.4 Plin so A-Test -03

1 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 15:48 , ,

Dacia Solenca

1 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
31 авг. 16:13 ,

Dacia Solenza 1.4 benzin/plin -04

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
15 јул. 16:04 , ,

Dacia nova so ates plin

350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
25 мај 01:17 , ,

Dacia Nova -00

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
02 фев. 22:00 ,

Dacia solenza 1.9 disel 04

1 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 20:03 , ,

Dacia Solenza

1 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
16 окт. 08:19 ,

Dacia Solenza 1.9 dizel moze zamena

900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 15:43 ,

Dacia moze i zamena itno

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
07 јун. 20:07 ,

Dacia ARO

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
31 мај 08:30 , ,

Dacia Nova 1.6 benzin

550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 65 000 - 69 999
10 апр. 19:12 ,

DACIA NOVA 1.6 vo odlicna sostojba

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
16 фев. 08:49 , ,

Dacia sedan

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
12 авг. 15:29 , ,

Dacia Solenza -04

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
30 мај 21:35 ,

Dacia Solenza 1.4 benzin -04

850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 5 000 - 9 999
28 апр. 12:36 , ,

Dacia Solenza 1.9 -04

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 12:24 ,

Dacia Solenza 1.9D -02 registrirana do Juni -16

300 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 16:48 , ,

Dacia Nova 1.6gti -00

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 60 000 - 64 999
22 јан. 19:33 , ,

Dacia Solenza 1.9 d -04

1 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 16:07 , ,

DACIA so A testiran plin -01

370 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
11 ноем. 06:22 ,

Dacia Solenza -04

1 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
22 окт. 17:08 ,

Dacia Solenza 1.9d staklo -04

1 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
12 септ. 19:01 ,

Dacia Solenza -04

1 099 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
11 септ. 16:52 , ,

Dacia -95 karavan

200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
18 авг. 13:03 ,

Dacia Nova -00

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
27 јул. 00:16 ,

Dacia -00 itno moze i zamena

750 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
23 јул. 08:58 ,

Dacia -00

400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
05 апр. 17:34 ,

DACIA VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRI-03 MOZNA ZAMENA

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 00:19 ,

Dacia Solenza 1.9 Dizel -04

850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
28 мар. 08:11 ,

Dacia Solenza staklo -05

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
10 мар. 12:31 ,

Dacia -96

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 70 000 - 74 999
06 мар. 13:50 , ,

DACIA SOLENCA -04 KLIMA SERVO ELEKTRIKA

850 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 11:03 , ,

DACIA SOLENCA 1.9D -04

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 85 000 - 89 999
22 фев. 17:07 ,

Dacia Solenza -04

1 190 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
05 фев. 00:03 ,

Dacia -96

330 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток