Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Dacia | Друг модел

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


30 мај 21:50 ,

Dacia dr

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 70 000 - 74 999
28 мај 20:04 , ,

Dania Solenza

900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
21 јан. 14:08 , ,

Dacia super nova -02

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
24 ноем. 19:33 ,

Dacia vo odlicna sostojba

20 000 МКД

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
22 ноем. 22:26 , ,

Dacia Solenca

1 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
18 окт. 16:21 , ,

Dacia

500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
14 окт. 17:04 ,

Dacia Solenza 1.4 Plin so A-Test -03

1 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 15:48 , ,

Dacia Solenca

1 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
31 авг. 16:13 ,

Dacia Solenza 1.4 benzin/plin -04

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
15 јул. 16:04 , ,

Dacia nova so ates plin

350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток