Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Dacia | Duster

09 авг. 16:00 , ,

Dacia Duster -15

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
17 јул. 11:47 Претпријатие , ,

DACIA DUSTER 1.5 DCI -13 EU 5 AUTO ZVEKI

6 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 00:35 , ,

Se itno prodava Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
13 јун. 02:58 , ,

Se itno prodava Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
10 јун. 02:49 , ,

Se itno prodava dacia duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
30 мај 19:18 , ,

Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
01 јун. 06:23 , ,

Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
15 мај 16:02 , ,

Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
13 апр. 20:40 , ,

Dacia Duster prv gazda -19

11 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
05 мар. 15:55 , ,

Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
11 јан. 20:34 , ,

Dacia Duster 4x4

7 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
30 мар. 17:24 , ,

DACIA DUSTER

9 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
06 јун. 15:16 ,

Dacia Daster 1.5 dci 4x4

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
06 мар. 16:12 ,

Dacia Duster MY16 Urban Explorer Special Edition

14 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
26 дек. 19:01 , ,

DACIA DUSTER 1.5 110KS 4x4

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
29 ноем. 12:51 , ,

Dacia Duster 1.5DCI 4x4 2011

8 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 22:40 , ,

Dacia Duster itno

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
22 мај 18:16 , ,

DACIA DUSTER -12 VO ODLICNA SOSTOJBA

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток