Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Dacia | Duster | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


12 окт. 15:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Dacia Duster 1.5DCI -11

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
30 мар. 17:24 Автомобили , Скопjе , Карпош

DACIA DUSTER

9 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
26 јан. 16:30 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Dacia Duster, kako nova samo 30.000 km

10 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 30 000 - 34 999
26 дек. 19:01 Автомобили , Скопjе , Карпош

DACIA DUSTER 1.5 110KS 4x4

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
29 ноем. 12:51 Автомобили , Скопjе , Карпош

Dacia Duster 1.5DCI 4x4 2011

8 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
22 мај 18:16 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

DACIA DUSTER -12 VO ODLICNA SOSTOJBA

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток