Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Dacia | Logan

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 19:50 , ,

DACIJA LOGAN 1.4i FULL OPREMA od MK

1 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
02 јул. 09:51 , ,

Dacia Logan atest plin

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
01 јул. 22:53 , ,

Dacia Logan 1.4 -06 benzin plin

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 08:56 , ,

Dacia Logan 1.4 plin atest

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
23 мај 10:49 , ,

DACIA LOGAN 1.5 DCI RENAULT -07

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
23 апр. 00:01 , ,

Dacia Logan 1.4 Benzin

1 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 11:14 ,

DACIA LOGAN

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
08 мар. 11:55 , ,

Dacia -08

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
19 фев. 11:22 ,

Dacia Logan -04

500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
17 фев. 18:29 ,

Dacia Logan -04

500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
Кон почеток