Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Dacia | Logan

08 апр. 11:14 ,

DACIA LOGAN

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
23 ноем. 17:02 ,

DACIA LOGAN 1.4 MPI -07

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток