Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Dacia | Pick Up

15 јун. 09:26 , ,

DACIA PICK UP SO ATESTIRAN PLINSKI URED LOVATO

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
21 јан. 19:37 ,

Dacia Pick Up

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
14 апр. 14:51 ,

Dacia Pick Up -04

1 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток