Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Dacia | Sandero

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 10:27 ,

Dacia Sandero 1.4 benzin/plin 72ks 2010 Reg

2 899 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
15 септ. 21:42 ,

Dacia sandero stepway

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
05 септ. 17:02 , ,

Prodavam Dacia Sandero 1.2 2010god Odlicna

3 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
23 јан. 15:38 , ,

Dacia Sandero -15 NEUVEZENO

4 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999
03 авг. 21:18 , ,

DACIA SANDERO 1.5 DCI

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
04 јул. 00:54 , ,

NEW DACIA STEP WAY 1.0Benzine Automatik 26-11-2017

5 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 25 000 - 29 999
02 мај 14:46 , ,

DACIA SANDERO

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
26 мар. 17:46 , ,

Dacia Sandero kako nova

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
14 фев. 13:33 , ,

Dacia Sandero projdeni 22.322km neuvezuvana

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
05 ноем. 20:20 , ,

DACIA SANDERO NEUVEZEN 70 000 KM

3 599 ЕУР

Година: 2010
Километража: 65 000 - 69 999
Кон почеток