Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Dacia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


04 јул. 20:14 Претпријатие , ,

DACIA SANDERO 1.2 16V NEUVEZUVANA

3 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
02 јул. 09:51 , ,

Dacia Logan atest plin

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
01 јул. 22:53 , ,

Dacia Logan 1.4 -06 benzin plin

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 09:18 , ,

DACIA DUSTER 1.5 DCI 2013 EU 5 AUTO ZVEKI

7 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 02:58 , ,

Se itno prodava Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
11 јун. 08:56 , ,

Dacia Logan 1.4 plin atest

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
10 јун. 02:49 , ,

Se itno prodava dacia duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
30 мај 21:50 ,

Dacia dr

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 70 000 - 74 999
30 мај 19:18 , ,

Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
01 јун. 06:23 , ,

Dacia Duster

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток