Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Dacia

08 апр. 11:14 ,

DACIA LOGAN

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
14 окт. 17:04 ,

Dacia Solenza 1.4 Plin so A-Test -03

1 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 22:44 , ,

Dacia Sandero

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
23 ноем. 17:02 ,

DACIA LOGAN 1.4 MPI -07

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
19 мај 20:09 , ,

Dacia Sandero -09

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
Кон почеток