Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daewoo

Espero , 26
Evanda , 1
Kalos , 4
Lanos , 126
Leganza , 14
Matiz , 165
Musso , 3
Nexia , 65
Nubira , 34
Racer , 44
Rezzo , 1
Tacuma , 7
Tico , 145
Денес 01:40 ,

Daewoo Tico -98

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 15:28 , ,

Se prodava Matiz

1 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 13:28 ,

Daewoo racer

1 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:30 , ,

DAEWOO MATIZ -06 KLIMA

1 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
02 авг. 09:06 , ,

Се продава

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 08:05 , ,

Prodazba

1 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 60 000 - 64 999
01 авг. 19:46 , ,

Daewoo Espero 2.0 110ks 135.000km

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
01 авг. 09:02 , ,

KIA SPORTAZH 4X4 Dizel -08 NEUVEZENA MK R

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
28 јул. 10:11 , ,

Daewoo Lanos 1.5 -00

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 22:58
Линк
, ,

Се продава Daewoo Matiz 2006

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
05 јул. 18:57 ,

Dawoo Matiz - ITNO

1 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
25 јун. 02:54 , ,

Daewoo Nexia -96

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
24 јун. 22:13 , ,

Hitno hitno prodavam kola

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
18 јун. 16:03 , ,

Daewoo Slavuta 1.2 -03

500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
18 јун. 14:27 , ,

Daewoo Matiz 800cc -07

1 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
18 јун. 11:58 , ,

DAEWOO MATIZ 900 SERVO KLIMA FULL

950 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
18 јун. 00:21 ,

Prodavam avtomobil

1 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
18 јун. 00:21 ,

Prodavam avtomobil

1 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
17 јун. 16:46 ,

Se prodava avtomobil

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 23:31 , ,

Se prodava

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 17:48 , ,

Продавам Daewoo Tico SE 2000 година

1 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 02:48 , ,

Se prodava DAEWOO RACER 1.5 I TNG

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
02 јун. 16:40 , ,

PRODAVA ''DAEWOO MATIZ SE,, REGISTRIRANO SO KLIMA

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
02 јун. 13:55 ,

Se prodava kola vo dobra sostojba

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 03:19 , ,

Daewoo Lanos

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 03:19 , ,

Daewoo Lanos

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 03:23 ,

DAEWOO MATIZ moze zamena

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
08 мај 20:43 , ,

Matiz

1 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
02 мај 21:36 , ,

Matiz

1 390 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
01 мај 11:31 , ,

Tiko

1 050 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 18:18 , ,

Daewoo Tico

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
27 апр. 17:46 ,

Daewoo Tico

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
20 апр. 15:55 ,

Daewoo tico

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 12:50 ,

LANOS

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 12:06 , ,

Daewoo Espero

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
22 мар. 17:21 ,

Delovi za Matiz Spark Nubira Leganca

Година: 2001
Километража: 30 000 - 34 999
13 мар. 21:31 , ,

Daewoo Nexia

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар. 09:45 , ,

Daewoo Lanos -00

990 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 13:26 ,

Daewoo Lanos

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
04 мар. 08:45 , ,

Daewoo Nubria

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
03 мар. 10:20 , ,

Daewoo Nexia GLX

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
01 мар. 16:43 , ,

Daewoo Nubira

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
17 фев. 15:09 ,

Daewoo Lanos -00

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 12:27 , ,

Daewoo Nexia -98

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
16 фев. 17:23 ,

Daewoo Tico -98

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
05 фев. 11:10 , ,

Daewoo Lanos

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
02 фев. 19:55 , ,

Daewoo Nexia 1.5 -98

400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 16:59 , ,

Daewoo Matiz 0.8 52hp -00

850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
22 јан. 07:23 ,

Daewoo Tico itno

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 19:17 , ,

Daewoo Matiz -07

1 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток