Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daewoo | Друг модел

01 авг. 09:02 , ,

KIA SPORTAZH 4X4 Dizel -08 NEUVEZENA MK R

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
24 јун. 22:13 , ,

Hitno hitno prodavam kola

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
18 јун. 16:03 , ,

Daewoo Slavuta 1.2 -03

500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
09 септ. 15:55 , ,

Daewoo Polonez 1.9

1 750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
28 мар. 14:48 , ,

Matiz Daewoo

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
11 јан. 16:17 , ,

Daewoo Racer

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт. 21:18 ,

DAEWOO -99 VO ISPRAVNA SOSTOJBA

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
12 авг. 02:04 , ,

Daewoo Fso POLONEZ

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 19:26 ,

Polonez Pick-Up 1.9D

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
25 апр. 11:12 , ,

Daewoo Polonez 1.6

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 11:37 , ,

Daewoo registrirana benzin

1 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
29 септ. 12:00 , ,

Daewoo -03

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 90 000 - 94 999
20 јул. 20:50 ,

Daewoo Tico -95

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
11 јул. 12:18 , ,

DAEWOO POLONEZ -93

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 01:10 ,

Daewoo N -98

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
14 авг. 18:19 ,

DAEWOO FSO 1.9 D -00

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
25 јул. 18:11 , ,

Pick-up Daewoo -00 vo dobra sostojba i moze zamena

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
01 јул. 12:39 ,

Daewoo -00

40 000 МКД

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
28 мар. 19:23 , ,

DAEWOO PICK UP FSO POLONEZ 1.9D REG 4 NOVI GUMI

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток