Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daewoo | Kalos

07 јан. 08:37 ,

Daewoo Kalos -03

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 13:13 ,

Daewoo Kalos 1.4 Benzin Bugarski tablici

1 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
19 окт. 20:07 ,

Daewoo Kalos 1.4 Bugarski tablici do 10.2018

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
25 мар. 09:13 , ,

Daewoo Kalos 1.2 Atest plin

1 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток