Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Daewoo | Kalos

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


07 јан. 08:37 ,

Daewoo Kalos -03

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 13:13 ,

Daewoo Kalos 1.4 Benzin Bugarski tablici

1 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
19 окт. 20:07 ,

Daewoo Kalos 1.4 Bugarski tablici do 10.2018

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
25 мар. 09:13 , ,

Daewoo Kalos 1.2 Atest plin

1 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток