Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daewoo | Leganza

08 дек. 14:52 ,

Daewoo Leganza

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
08 дек. 14:48 ,

Daewoo Leganza

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
17 окт. 23:02 ,

Daewoo Leganza

750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
19 ноем. 19:03 ,

Daewoo Leganza

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
20 окт. 15:49 ,

Daewoo Leganza

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
18 ноем. 18:59 ,

DAEWOO LEGANZA

50 000 МКД

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
28 септ. 16:18 ,

Daewoo Leganza vo odlicna sostojba

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 18:52 , ,

Daewoo Laganza cdx atest plin dizna moze zamena

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр. 10:42 ,

Daewoo Leganza 2.0 98КW

1 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
09 апр. 12:29 , ,

Daewoo Leganza moze zamena

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
04 јан. 20:33 ,

Daewoo Laganza

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
17 ноем. 13:38 , ,

Daewoo Leganza -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
11 септ. 17:56 ,

Daewoo Leganza -00

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
07 јан. 16:31 ,

Daewoo Leganza so full oprema -00

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток