Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daewoo | Nexia

02 авг. 09:06 , ,

Се продава

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 02:54 , ,

Daewoo Nexia -96

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
16 јун. 23:31 , ,

Se prodava

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
02 јун. 13:55 ,

Se prodava kola vo dobra sostojba

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 21:31 , ,

Daewoo Nexia

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
03 мар. 10:20 , ,

Daewoo Nexia GLX

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев. 12:27 , ,

Daewoo Nexia -98

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
02 фев. 19:55 , ,

Daewoo Nexia 1.5 -98

400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 15:57 , ,

Daewoo Nexia

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
18 јул. 01:23 , ,

Daewoo Nexia

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
01 јул. 13:20 ,

Daewoo Nexia 1.5

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
08 јун. 06:54 ,

Daewoo Nexia 1.4 benzin

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 14:58 , ,

Daewoo Nexia 1.5 ates plin

899 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
08 мар. 19:41 , ,

Daewoo Nexia 1.5 atest Plin lovato

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 14:04 , ,

Daewoo Nexia

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 16:26 ,

Daewoo Nexia

550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
16 дек. 20:30 ,

Daewo Nexia 1.5 benzin

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
19 ноем. 19:03 ,

DAEWOO NEXIA -00

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 12:49 ,

Daewoo Nexia 1.5

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 15:31 , ,

NEXIA DAEWOO

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
31 јул. 17:45 , ,

Nexia Daewoo

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 00:04 ,

Daewoo Nexia

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
05 мај 19:35 , ,

Daewoo Nexia so atestiran plinski ured

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 19:33 , ,

Daewoo Nexia

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 19:12 , ,

DAEWOO NEXIA ITNO

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 22:26 ,

Daewoo Nexia 1.6

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
22 јан. 21:26 ,

Daewoo Nexia

750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 21:01 , ,

Daewoo Nexia GL

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
21 окт. 17:47 Претпријатие ,

Daewoo Nexia 1.5

849 ЕУР

Година: 1998
Километража: 80 000 - 84 999
01 авг. 07:23 ,

Daewoo Nexia Povolno

40 000 МКД

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 11:49 , ,

Daewoo Nexia

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
12 јун. 23:48 , ,

Daewoo Nexia

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 13:39 , ,

Daewoo Nexia 1.5 GTX

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
01 јун. 19:55 ,

Daewoo Nexia

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
09 дек. 16:55 ,

Daewoo Nexia

1 050 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 22:12 , ,

Daewoo Nexia

Година: 1996
Километража: 85 000 - 89 999
15 ноем. 14:43 ,

Daewoo Nexia -98

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
27 окт. 21:53 , ,

Daewoo Nexia -97

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
24 јул. 14:37 ,

DAEWOO NEXIA -98 MOZE ZAMENA

950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 18:42 , ,

Daewoo Nexia 1.5 -98

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
21 мај 19:54 , ,

Daewoo Nexia -99

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
25 апр. 22:08 , ,

Daewoo Nexia 1.5 odlicna -97 prv gazda

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 13:00 ,

Daewoo Nexia -96

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
27 фев. 14:40 , ,

Dewoo Nexia 1.5 16v atestiran plin

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 20:45 , ,

Daewoo Nexia -98

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 23:40 ,

DAEWOO NEXIA 1.5 GLX PLIN -95

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
23 ноем. 21:42 , ,

DAEWOO NEXIA -96

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 19:33 ,

Daewoo Nexia -95

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
12 септ. 11:55 , ,

Daewoo Nexia -00

990 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток