Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Daewoo | Nexia | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


08 ноем. 15:57 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Daewoo Nexia

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
06 ноем. 17:04 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Daewo Nexia

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
18 јул. 01:23 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Daewoo Nexia

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
17 мај 14:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Daewoo Nexia 1.5 ates plin

899 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
08 мар. 19:41 Автомобили , Скопjе , Илинден

Daewoo Nexia 1.5 atest Plin lovato

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 14:04 Автомобили , Скопjе , Центар

Daewoo Nexia

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 15:31 Автомобили , Скопjе , Карпош

NEXIA DAEWOO

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
31 јул. 17:45 Автомобили , Скопjе , Центар

Nexia Daewoo

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 19:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Daewoo Nexia so atestiran plinski ured

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 19:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Daewoo Nexia

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток