Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Daewoo | Nexia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


20 септ. 15:30 ,

Nexia 95

30 000 МКД

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 09:06 , ,

Се продава

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 02:54 , ,

Daewoo Nexia -96

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
16 јун. 23:31 , ,

Se prodava

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
02 јун. 13:55 ,

Se prodava kola vo dobra sostojba

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 21:31 , ,

Daewoo Nexia

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
03 мар. 10:20 , ,

Daewoo Nexia GLX

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев. 12:27 , ,

Daewoo Nexia -98

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
02 фев. 19:55 , ,

Daewoo Nexia 1.5 -98

400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 11:29 Претпријатие , ,

DAEWOO NEXIA PLIN KLIMA SERVO ZIMSKI GUMI REGISTR.

889 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток