Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daewoo | Nubira

04 мар. 08:45 , ,

Daewoo Nubria

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
01 мар. 16:43 , ,

Daewoo Nubira

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 21:50 ,

Daewoo Nubira 133 ks -99

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
07 окт. 16:16 , ,

Daewoo Nubira 1.6

950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
13 септ. 08:12 , ,

Daewoo Nubira

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
29 авг. 21:30 ,

Daewoo Nubira 2

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
28 авг. 14:48 ,

Daewoo Nubira 2

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
26 авг. 21:06 ,

Daewoo Nubira 1.6 16v celo ili na delovi

300 МКД

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 01:17 , ,

Daewoo Nubira 1.6 benzin plin atstiran

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 23:32 , ,

Daewoo Nubira 1.6 benzin plin atstiran

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 23:28 , ,

Daewoo Nubira 1.6 benzin plin ats

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 19:39 ,

Daewoo Nubira 1.6 plin Redovno odrzuvana

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
05 апр. 13:43 ,

Daewoo Nubira

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
29 јан. 21:55 ,

Daewoo Nubira

750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 60 000 - 64 999
29 јан. 01:46 ,

Daewoo Nubira

750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
26 окт. 20:38 ,

DAEWOO NUBIRA ODLICNA

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 20:08 , ,

Daewoo Nubira

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
03 окт. 21:52 , ,

Daewoo Nubira socuvana

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 20:24 ,

Daewoo Nubira 1.6 benzin plin

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
11 мар. 15:17 ,

Daewoo Nubira

1 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
07 ноем. 22:31 ,

Daewoo Nubira -98 extra sostojba

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
07 ноем. 13:28 ,

Daewoo Nubira -98

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
24 авг. 22:30 ,

Daewoo Nubira 1.6 -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
19 јул. 22:06 ,

Daewoo Nubira 2.0 -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
18 јун. 11:44 , ,

Daewoo Nubira -01

1 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
29 мај 20:01 , ,

Daewoo Nubira 1.6 98ks -00 Benzin/Plin Full Oprema

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
19 апр. 10:40 , ,

Daewoo Nubira -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 07:49 , ,

Daewoo Nubira -99

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 13:40 , ,

DAEWOO NUBIRA 1.6 16V 110hp -00

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
24 јан. 21:28 , ,

Daewoo Nubira -00

2 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
09 јул. 08:10 , ,

DAEWOO NUBIRA - 00

1 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
08 јул. 23:23 ,

Daewoo Nubira -00

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
02 фев. 19:32 ,

Daewoo Nubira -98

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 12:32 ,

Daewoo Nubira 1.6 16v -98 mozna zamena

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток