Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Daewoo | Nubira | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


06 ноем. 19:57 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

DAEWOO NUBIRA 2.0 PLIN ATEST

890 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
07 окт. 16:16 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Daewoo Nubira 1.6

950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
18 септ. 20:45 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Daewoo Nubria

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
13 септ. 08:12 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Daewoo Nubira

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
13 јун. 22:09 Автомобили , Скопjе , Центар

Daewoo Nubira

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 01:17 Автомобили , Скопjе , Скопје

Daewoo Nubira 1.6 benzin plin atstiran

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 23:32 Автомобили , Скопjе , Скопје

Daewoo Nubira 1.6 benzin plin atstiran

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 23:28 Автомобили , Скопjе , Скопје

Daewoo Nubira 1.6 benzin plin ats

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 20:08 Автомобили , Скопjе , Центар

Daewoo Nubira

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
03 окт. 21:52 Автомобили , Скопjе , Центар

Daewoo Nubira socuvana

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток