Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daewoo | Rezzo

19 јан. 15:17 ,

Daewoo Rezzo

700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток