Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Daewoo | Tacuma

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


28 окт. 15:36 , ,

Daewoo Tacuma 1,6 plin a test

2 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
26 мај 19:19 , ,

Chevorlet Tacuma 1.6i plinski ured

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
29 јун. 06:28 , ,

Daewoo Tacuma -04

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
27 ноем. 17:14 , ,

Daewoo Tacuma 1.8i klima full odlicna -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
10 ноем. 19:58 , ,

Daewoo Tacuma 1.8i full oprema odlicna -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
26 окт. 12:26 , ,

Daewoo Tacuma 1.8i full oprema odlicna -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
20 септ. 18:21 , ,

Daewoo Tacuma 1.8i full vo odlicna sostojba -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток