Македонски | Shqip | English |
Nexia , 1
Tico , 4
23 апр. 09:46 Автомобили , Свети Николе

Daewoo Tico

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
13 апр. 15:07 Автомобили , Свети Николе

Daewoo Tico

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
17 дек. 22:18 Автомобили , Свети Николе

DAEWOO TICO

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
26 ноем. 20:31 Автомобили , Свети Николе

Daewoo Tico

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
12 септ. 19:33 Автомобили , Свети Николе

Daewoo Nexia -95

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток