Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daihatsu | Друг модел

30 јун. 21:18 ,

Daihatsu Korando

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток