Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Daihatsu | Applause

20 фев. 15:47 , ,

Daihatsu Applause 16x

2 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
29 авг. 00:08 , ,

Daihatsu Applause 16x -2000

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
21 апр. 18:24 , ,

Daihatsu Applause 16x -91

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток