Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Daihatsu | Charade

29 окт. 12:13 ,

Daihatsu Charade -90

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток