Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daihatsu | Feroza/Sportrak

28 мај 23:12 ,

Daihitsu Feroza/Sportrak

2 700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан. 09:39 , ,

Daihatsu Feroza/Sportrak

3 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
21 окт. 19:21 ,

Daihatsu Feroza

2 850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
24 мај 10:32 ,

Jeep Daihatsu Feroza

Година: 1995
Километража: 85 000 - 89 999
24 фев. 08:20 ,

Daihatsu Feroza 4x4

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток