Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daihatsu | Gran Move

12 јун. 14:57 ,

Daihatsu Gran Move 1.5 benzin i plin 16V

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
14 дек. 09:07 ,

DAIHATSU GRAN MOVE 1.5 POVOLNO

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток