Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Daihatsu | Hijet

20 јун. 15:31 , ,

Kombe Daihatsu Toyota

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток