Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daihatsu | MATERIA

24 септ. 23:27 ,

Daihatsu Materia uvezena od ch

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 10:08 ,

DAIHATSU MATERIA 1.5 OD CH

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток