Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daihatsu | Sirion

Вчера 14:03 ,

DAIHATSU SIRION 1.0 69ks -08

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 авг. 17:44 ,

DAIHATSU SIRION 1.0

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
28 јул. 22:20 Претпријатие , ,

DAIHATSU SIRION 1.0 -09

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
15 јул. 09:18 Претпријатие , ,

DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN 4X4 -01 AUTOBERN

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 18:04 , ,

Daihatsu Sirion

750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 15:08 , ,

Daihatsu Sirion -07

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
25 јул. 12:37 ,

Daihatsu Sirion 1.3 -00

750 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 12:41 , ,

Daihatsu Sirion

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
15 дек. 12:17 ,

Daihatsu Sirion

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 септ. 22:52 , ,

Daihatsu Sirion

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 35 000 - 39 999
17 мај 11:59 , ,

Daihatsu SIRION 1.0 TNG

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
04 апр. 12:15 ,

DAIHATSU Sirion

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 мај 12:58 , ,

Daihatsu Sirion 1.0 so 33.540km -08

Година: 2008
Километража: 30 000 - 34 999
03 мај 20:33 , ,

Daihatsu Sirion 1.0 -07

Година: 2007
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток