Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Dodge

10 авг. 20:37
Линк
,

DODGE CHALLENGER

36 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 20 000 - 24 999

10 авг. 20:37
Линк
,

DODGE CHALLENGER

36 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 20 000 - 24 999
10 авг. 06:52 , ,

Cip Dodge -99

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 15:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 22:25 Претпријатие ,

DODGE CALIBER 2.0 CRD 140 KS -07 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 15:28 ,

Dodge Nitro 2.8crd 130kw 4x4 Jeep 4x4

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 16:16 ,

DODGE Caliber 2010,.Golf motor 2.0

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
05 мај 19:49 ,

Dodge Charger

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
23 мар. 16:40 , ,

Dodge Caliber

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 фев. 19:05 ,

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 18:25 , ,

Dodge Caliber -07

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 дек. 14:39 , ,

Dodge Journey

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 16:57 , ,

Dodge Caliber -10

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
24 окт. 22:35 , ,

Dodge Challenger SXT plus

28 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
16 окт. 22:53 , ,

DODGE CALIBER 2.0 D -07/08 GOLF MOTOR

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 22:21 ,

Dodge Caliber

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг. 18:07 , ,

Doodge Caliber

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 14:58 , ,

Dodge Journey 7-Sedista

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
01 мај 19:48 , ,

Dodge Caliber 2.0CRDI-SXT-6ск.

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр. 11:34 , ,

DODGE CALIBER -08 vo odlicna sostojba

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
25 мар. 14:04 ,

Dodge CALIBER -07 2.0 Tdi 103Kw

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 20:05 ,

Dodge Caliber2.0 dizel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 17:47 , ,

DODGE NITRO

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
31 окт. 15:27 , ,

Dodge Caliber SXT moze da se carini

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
11 септ. 12:30 ,

DODGE CALIBER 2.0crdi 140KS -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
31 јул. 08:16 , ,

Dodge Stratus -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 18:25 , ,

Dodge 2.0 crd automatic 7 sedista

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 фев. 00:56 ,

Dodge Nitro 4×4 2.8 dizel

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 02:15 ,

Dodge kaliber 20 crd motor PASAT-GOLF 20D 2007 god

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 00:04 , ,

DODGE CALIBER SXT 1.8 BENZIN-PLIN NE E OD UVOZ

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
06 јан. 09:32 , ,

DODGE CALIBER SXT 1.8 BENZIN-PLIN NE E OD UVOZ

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
04 јан. 21:28 , ,

Dodge Caliber 2.0crd motor od Golf moze i zamena

6 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
03 ноем. 08:40 , ,

Dodge Charger 3.5 benzin

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
07 окт. 08:15 ,

Dodge Caliber 2.0 disel

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 окт. 12:49 , ,

Dodge Nitro 2.8 CRD

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 16:23 ,

Dodhe Caliber

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 14:31 ,

Dodge Caliber moze i zamena

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 21:54 , ,

Dodge Neon 2.0 16V sport Coupe

1 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 65 000 - 69 999
15 апр. 14:12 ,

Dodge Caliber 2.0 dizel TOP SOSTOJBA

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
30 мар. 13:24 ,

DODGE Caliber 2.0 SXT AUT TOP CENA

7 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999
12 мар. 13:03 ,

Dodge Caliber

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 01:52 ,

Dodge Neon

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 12:44 , ,

Dodge Journey -11

14 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
05 септ. 11:38 , ,

Dodge Stratus -99

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 10:53 ,

Dodge Stealth TWIN TURBO -97 MOZNA ZAMENA

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
08 јул. 09:27 , ,

DODGE NEON SPORT COUPE -95 UNIKAT

Година: 1995
Километража: 60 000 - 64 999
27 мар. 21:08 ,

DODGE NITRO 2.8L. CRD 4x4 -09

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток