Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Dodge | Caliber | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


16 окт. 22:53 Автомобили , Скопjе , Карпош

DODGE CALIBER 2.0 D -07/08 GOLF MOTOR

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 мај 19:48 Автомобили , Скопjе , Скопје

Dodge Caliber 2.0CRDI-SXT-6ск.

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр. 11:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

DODGE CALIBER -08 vo odlicna sostojba

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
31 окт. 15:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

Dodge Caliber SXT moze da se carini

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
07 јан. 00:04 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

DODGE CALIBER SXT 1.8 BENZIN-PLIN NE E OD UVOZ

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
06 јан. 09:32 Автомобили , Скопjе , Аеродром

DODGE CALIBER SXT 1.8 BENZIN-PLIN NE E OD UVOZ

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
04 јан. 21:28 Автомобили , Скопjе , Скопје

Dodge Caliber 2.0crd motor od Golf moze i zamena

6 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток