Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Dodge | Journey

23 дек. 14:39 , ,

Dodge Journey

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 мај 14:58 , ,

Dodge Journey 7-Sedista

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 18:25 , ,

Dodge 2.0 crd automatic 7 sedista

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
26 ноем. 12:44 , ,

Dodge Journey -11

14 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток